Dostawa

DOSTAWA

 

1.  Zakupione towary mogą być odebrane w naszej siedzibie pod  adresem:     
ul. Gerberowa 14, 83-010 Rotmanka lub będą   dostarczane pod adres wskazany w formularzu zamówień. Poniższe ceny dotyczą kosztów wysyłek na terytorium naszego kraju, w celu ustalenia kosztów wysyłki zagranicę prosimy o kontakt sklep@trendysmyk.pl.

2. W przypadku wysyłki możliwa jest wysyłka za pośrednictwem Poczty Polskiej lub firmy kurierskiej DHL. Uwaga dla klientów wybierających przesyłkę za pośrednictwem Poczty Polskiej: sklep zastrzega sobie prawo do wysłania paczek za pośrednictwem szybkiego kuriera zamiast zwykłej poczty polskiej, bez żadnej dopłaty dla klienta, i bez wcześniejszego poinformowania o tym klientów. Takie zmiany mogą nastąpić szczególnie w okresie natężonego ruchu w sklepie.
 
 

3. Koszty dostawy:

Poczta Polska

Kurier

List polecony priorytetowy

Paczka ekonomiczna

Paczka priorytetowa

Za pobraniem

Zwykła Przesyłka

Przesyłka pobraniowa

8 zł

12 zł

14,5 zł

20 zł

16 zł

23 zł

4. Czas realizacji zamówienia:

  • Wysyłka produktów posiadających status „wysyłamy w ciągu 24h” następuje maksymalnie następnego dnia roboczego po otrzymaniu zapłaty lub w przypadku wybrania płatności za pobraniem maksymalnie następnego dnia roboczego po złożeniu zamówienia.
  • Produkty o statusie „Na zamówienie” są wysyłane zgodnie z podaną informacją odnośnie czasu realizacji.

5. O nadaniu paczki Nadawca będzie poinformowany mailem.

6. Zwrot nie doręczonej paczki

  • W przypadku zamówień wysłanych za pośrednictwem kuriera DHL, Nabywca proszony jest o  skontaktowanie się z obsługą sklepu e-mailem pod adresem sklep@trendysmyk.pl jeżeli paczka nie zostaje do niego doręczona w ciągu 2 dni od daty nadania .
  • W przypadku zamówień wysłanych za pośrednictwem Poczty Polskiej, Nabywca proszony jest o skontaktowanie się z obsługą sklepu e-mailem pod adresem sklep@trendysmyk.pl jeżeli paczka nie zostaje do niego doręczona w ciągu 7 dni od daty nadania.