.

Tags

No tags specified yet

Kategoria

  Kategoria: zabawki z tektury

  Sorry for the inconvenience.

  Search again what you are looking for

  zabawki z tektury

  Zabawki z kartonu i tektury

  Karton może być fantastycznym materiałem służącym do produkcji zabawek. Zabawki z kartonu i tektury są lekkie, kolorowe lub służące do kolorowania, składane, niedrogie i zawsze fascynują. W Trendysmyk.pl proponujemy zabawki z kartonu i tektury duże i małe, zarówno klocki kartonowe i tekturowe, jak i domki oraz zamki, w których można chować się, bawić lalkami i które można samodzielnie ozdabiać. Zabawki z kartonu i tektury pozwalają dzieciom na pełną swobodę podczas zabawy, rozwijają kreatywność, wyobraźnię oraz pobudzają do twórczego myślenia. Kartonowe zabawki w pełni angażują dziecko w zabawę, zwłaszcza kiedy trzeba je samodzielnie poskładać. Podczas zajęcia z zabawkami z kartonu dla dzieci Maluch kształtuje swoje umiejętności motoryczne oraz manualne. Ponadto, zabawki z tektury są bezpieczne i ekologiczne, wykonane z naturalnych materiałów, które ulegają rozkładowi, kiedy już trafią do śmieci. Tekturowe zabawki nie wymagają użycia żadnych narzędzi podczas ich składania, często wystarczy pozaginać je zgodnie z instrukcją obsługi i postawić według zaleceń, a wspólne składanie domków czy rakiety mobilizuje całą rodzinę. Oferowane zabawki z tektury dla dzieci najlepszych producentów są trwałe, mocne, uniwersalne i dają całej rodzinie ogromną frajdę.

  Klocki kartonowe i tekturowe

  Klocki kartonowe i tekturowe wspierają rozwój umiejętności motorycznych i koordynacji u dziecka. Są kolorową, lekką zabawką, która pobudza wyobraźnię. Klocki kartonowe dziecko może można układać jeden na drugim, może budować z nich wysokie wieże lub własne, dowolne konstrukcje. Niektóre modele klocków tekturowych pozwalają na wkładanie ich jedne w drugie, dzięki czemu u dzieci ćwiczą małe rączki i koordynację ręka- oko. Klocki z tektury przyciągają wzrok dziecka i zachęcają do zabawy dzięki wesołym obrazkom, cyfrom i literkom. Mogą być także wstępem do nauki czytania oraz liczenia.

  Domek z kartonu i tektury

  Domek z kartonu i tektury jest popularną zabawką, bardzo lubianą przez dzieci klientów naszego sklepu. Do każdego domku z kartonu dziecko może wejść i bawić się w księżniczkę, rycerza, w kosmonautę lub kogokolwiek innego. Domek z kartonu dla dzieci przeznaczony jest nawet dla Maluchów, bo łączy w sobie cechy zabawki edukacyjnej, rozwijającej emocjonalnie i plastycznej. Domek tekturowy pobudza pomysłowość, uczy zdolności współpracy oraz współdziałania w grupie. Domek z tektury dla dzieci nie jest tylko zabawką do domu. Może służyć też w szkole i przedszkolu, a ponieważ jest lekki, można go zabierać także na podwórko.

  Zamek z kartonu i tektury

  Zamek z kartonu i tektury to prawdziwa gratka dla chłopców i dziewczynek, którzy kochają baśnie i historie o księżniczkach i dzielnych rycerzach. Zamek z kartonu może być bajecznie kolorowy, może też być wykonany z białej lub szarej tektury, która wymaga przyozdobienia. Przestronny zamek z kartonu dla dzieci pomieści rodzeństwo lub parę przyjaciół i pozwoli na wielogodzinną zabawę. Nawet jeśli w jej trakcie trochę się zniszczy, zamek z tektury można przebudować, przemalować i naprawić na wiele sposobów. To świetna okazja do nauczania zaradności!

  Rakieta z kartonu - zabawki do malowania i składania

  Zabawkowa rakieta z kartonu to bardzo oryginalna zabawka będąca alternatywą do popularnych już domków z tektury. Jest to znakomita zabawka edukacyjna, która pozwoli Maluchowi na wykazanie się kreatywnością oraz cierpliwością przy układaniu. Rakieta z kartonu to zabawka, która kreuje przestrzeń do rodzinnego spędzania czasu z rodzicami, dziadkami czy rodzeństwem. Rakieta jest symbolem kosmosu i wszystkiego, co nieznane i dalekie. Dzięki temu, zabawa rakietą z kartonu to okazja do rozmów o galaktyce, planetach i niebie. Podczas zabawy masz szansę wyjaśnić swojemu Maluchowi co można dostrzec na niebie, dlaczego mamy dzień i noc oraz jak to możliwe, że samoloty i rakiety latają. Rakieta z kartonu jest wykonana z szarej, jednolitej tektury, dzięki czemu możliwe jest ozdobienie jej według własnego uznania. Można wykorzystać do tego farbki, papier lub bibułę oraz inne akcesoria. Być może uda się nawet przystroić rakietę z kartonu bezpiecznymi lampeczkami? Kreatywność dzieci i ich opiekunów zaskakuje nas na każdym kroku. Dołącz do tego magicznego świata i zabierz swojego Malucha w kosmiczną podróż!

  Domki do malowania dla dzieci w sklepie Trendysmyk.pl

  Domki z tektury to znakomity pomysł na prezenty dla dzieci w każdym wieku. Każdy element domku z tektury jest wykonany z ekologicznych, bezpiecznych elementów, które po złożeniu stworzą piękny, duży domek. Dzięki swojej lekkiej konstrukcji oraz wytrzymałości domek z tektury można wykorzystać jako zabawkę w domu, ogrodzie, a nawet w klubach dla Maluchów i przedszkolach. Domek z tektury nie tylko trzeba samodzielnie złożyć, co rozwija kreatywność dzieci, ale można go także pomalować farbami, flamastrami lub kredkami. Zamów domek do malowania w Trendysmyk.pl już teraz i pozwól Maluchowi na samodzielne ozdobienie domku lub zaangażuj w to całą rodzinę. To świetna okazja, by spędzić czas razem na rozmowach i poznawaniu siebie nawzajem. Nic nie stoi na przeszkodzie, aby wewnątrz domku z tektury położyć kocyk i poduszeczkę i pozwolić Maluchowi poczuć się jak na wakacjach. Z doświadczenia wiemy jednak, że domek z tektury najczęściej staje się domem do zamieszkania dla pluszaków, lalek i misi lub garażem dla zabawkowych samochodów i pchaczy.

  Domki z tektury do malowania - rozwijaj zmysły!

  Nic nie rozwija zmysłów dziecka tak bardzo jak zabawa. Dzieci podświadomie wybierają zabawy i przedmioty, które stymulują ich zmysły. Pamiętajmy jednak o tym, że aby wzbogacić doświadczenia Malucha i pobudzić jego zainteresowania nie wystarczy jedynie podarować mu zabawki, ale potrzeba dodatkowo spędzić z nim czas i nadzorować zabawę. Znakomitym pomysłem na wspólne spędzenie czasu i jednoczesne pobudzanie zmysłów jest zabawa domkami z tektury. Na początku zabawy Malec może rozpakować elementy domku z tektury, ułożyć je i dobrze się im przyjrzeć. Następnie, poinstruowany przez rodzica lub starsze rodzeństwo, nauczy się podstaw konstrukcji. Gdy domek będzie już złożony, przyjdzie czas na jego dekorację. Tutaj kreatywność dzieciaków nie ma końca! Flamastry, plastelina, krepa, farbki, brokat – wszystkie te akcesoria mogą posłużyć jako ozdoba domku z tektury. Daj swojemu Maluchowi szansę za znakomitą zabawę!

  Zabawki z papieru dla dzieci - sprawdź bestsellery od Trendysmyk.pl

  W ofercie naszego sklepu znajdziesz szeroki asortyment zabawek z papieru dla dzieci w przystępnych cenach. W Trendysmyk.pl dbamy, aby każdy z naszych klientów był w pełni usatysfakcjonowany z jakości oferowanych przez nas produktów, dlatego wszystkie zabawki dostępne w naszym asortymencie, w tym również zabawki z tektury, są wykonane starannie z wysokogatunkowych, bezpiecznych dla zdrowia dzieci materiałów. Wybierając zabawkę z papieru dla dzieci zwróć uwagę na wiek dzieci, dla których są one przeznaczone oraz ich wielkość po złożeniu.

  Szczególnie polecamy Ci nasze bestsellery:

  - klocki z tektury domy;

  - klocki z tektury zamki;

  - klocki z tektury kosmos;

  rozwiń więcej >
  0
  0