.

Tags

No tags specified yet

Kategoria

  Kategoria: pomoce dydaktyczne

  Sorry for the inconvenience.

  Search again what you are looking for

  pomoce dydaktyczne

  Pomoce dydaktyczne - dlaczego warto?

  Nauka dotyczy nas już od najmłodszych lat. Zabawka edukacyjna dla rocznego dziecka rozwija jego zdolności motoryczne, a także uczy go logicznego myślenia. Zabawka edukacyjna dla 6 latka uczy go literek lub liczb, co z pewnością przyda mu się podczas nauki w szkole. Codzienne układanie klocków już uczy dzieci wyobraźni przestrzennej, dzięki czemu lepiej sobie radzą na późniejszych etapach edukacji. Dlatego tak ważny jest dobór odpowiednich pomocy dydaktycznych, a w tej roli najlepiej sprawdzają się zabawki edukacyjne, takie jak puzzle, klocki, tablice manipulacyjne, czy zwykłe kredowe. Dzieci wspaniale uczą się przez zabawę. W naszym sklepie dostępne są różne zabawki edukacyjne, które z powodzeniem można wykorzystać zarówno w domu, jak i w przedszkolu, czy w szkole.

  Zabawki edukacyjne w sklepie Trendysmyk

  W naszej ofercie posiadamy pomoce dydaktyczne dla dzieci w każdym wieku. Zabawki edukacyjne dla rocznego dziecka, takie jak puzzle magnetyczne, którymi można się również bawić w kąpieli, to świetna okazja do zabawy w poznawanie zwierzątek lub literek. Tablice manipulacyjne to odpowiednie zabawki edukacyjne dla 2 latków, ale nie tylko. Starsze dzieci z pewnością również będą miały frajdę z poznawania ciekawych mechanizmów. Każda zabawka edukacyjna powinna być dostosowana do wieku dziecka, które ma się nią bawić. Wówczas spełniać będzie swoją funkcję. W naszym sklepie oferujemy różne pomoce dydaktyczne w formie zabawek dostosowane do każdej grupy wiekowej. 

  Zabawki edukacyjne dla rocznego dziecka

  Już od najmłodszych lat dzieci uczą się nowych rzeczy. Pierwszy rok życia dziecka jest kluczowy, jednak kolejne lata obfitują w umiejętności, które przydadzą się dziecku na kolejnych etapach życia. Zabawki edukacyjne dla rocznego dziecka takie jak sortery, tablice manipulacyjne, czy układanki pozwalają na rozwój umiejętności motorycznych, ale także uczą logicznego i kreatywnego myślenia. Idealnym prezentem są zabawki edukacyjne na roczek, ponieważ rozpoczęcie prawidłowej edukacji już na wczesnym etapie życia zaowocuje później w przyswajaniu umiejętności szkolnych. W naszym sklepie posiadamy również zabawki edukacyjne dla dzieci 6-12 miesięcy, dzięki czemu już maluchy mogą czerpać wiedzę poprzez zabawę. Prawidłowy rozwój dziecka jest bowiem bardzo ważny, dlatego rodzice powinni wspierać dziecko w zdobywaniu nowych umiejętności. Zabawki edukacyjne dla rocznego dziecka pozwalają na przyjemną naukę, bez przymuszania dziecka do czegokolwiek.

  Zabawki edukacyjne dla 3 latków

  Kolejne etapy życia dziecka również obfitują w wiele naukowych wrażeń. Dziecko uczy się teraz, jak działa jego organizm, a także przyswaja liczby i literki. A odbywa się to poprzez zabawę! Zabawki edukacyjne dla 3 latków mogą być używane w domu i przedszkolu. Idealnym prezentem dla malucha byłaby tablica manipulacyjna - pielęgnacja jamy ustnej, ponieważ w tym wieku czeka go pierwsza wizyta u dentysty. Pozwoli to na oswojenie się z nowym doświadczeniem. Tablice stojące, zwłaszcza magnetyczne kredowe, to świetne zabawki edukacyjne dla 3 latków, ponieważ pozwalają na pełną swobodę. Dziecko może układać magnetyczne puzzle literki, lub rysować dowolne kształty i obrazki. Magnetyczna tablica pogody od Bigjigs to świetna zabawka dla 3 latka, która wprowadzi malucha w świat pogody, dni tygodnia, a także pór roku. Nauka nigdy nie była przyjemniejsza! W naszym sklepie dostępne są różne zabawki edukacyjne dla 3 latka, zachęcamy do zapoznania się z ofertą.

  Zabawki edukacyjne dla 4 latków

  Czteroletni mali odkrywcy z pewnością są wymagającymi uczniami. Wszystko ich ciekawi i mają wiele pytań. Zabawki edukacyjne dla 4 latków pozwalają na uzyskanie odpowiedzi na wiele z nich. Jest to idealny czas do nauki porządków i podstawowych obowiązków. Zatem doskonale dopasowany prezent to zabawki edukacyjne dla 4-latki  oraz 4-latka, które pozwolą nie tylko na naukę o sprzątaniu, ale także o ekologii. Drewniany zestaw do sprzątania i segregowania śmieci to cudowna zabawa połączona z nauką. Od teraz twój maluch pomoże ci w codziennych porządkach. Zestaw muzyczny Plan Toys, czy drewniane Banjo to zabawki edukacyjne dla 4 latka, który chce rozwijać umiejętności muzyczne, dlatego warto to dziecku umożliwić. W naszej ofercie znajdą Państwo różne zabawki edukacyjne dla 4 latków o rozmaitych zainteresowaniach, więc zachęcamy do zakupu.

  Zabawki edukacyjne dla 5 latków

  Pięć lat to wiek, w którym dziecko dobrze radzi sobie z codziennymi czynnościami. Jakie więc kupić zabawki edukacyjne dla 5 latków, aby cieszyły dziecko? W ofercie posiadamy różne zabawki edukacyjne dla 5 latka, takie jak Drewniany kalendarz i zegar Bigjigs, które pozwala na naukę godzin, dni tygodnia oraz pór roku po angielsku, więc dziecko przy okazji uczy się nowego języka. W ofercie posiadamy też idealne zabawki edukacyjne dla 5 latki, prawdziwy hit to “Książeczka z Puszystymi Naklejkami Syrenki”, gdzie można dowolnie ubierać syrenkę, dzięki specjalnym naklejkom. Z pewnością każda młoda projektantka i pasjonatka mody będzie usatysfakcjonowana. W ofercie posiadamy też zabawki edukacyjne dla 5 latków, jak choćby drewniane centrum recyklingu, gdzie możemy wcielić się w role osób, dbających o segregację śmieci.

  Zabawki edukacyjne dla 6 latków

  Okres zerówki to przygotowanie do szkolnych realiów. Dzieci uczą się alfabetu, podstaw liczenia oraz są już biegłe w codziennych czynnościach. Starszak już wie, co wolno, a co nie, nie oznacza to, że należy odpuścić jego rozwój poprzez zabawę. Zabawki edukacyjne dla 6 latków są dostosowane do ich wieku. Znacząco różnią się zabawki edukacyjne dla 7 latka, jednak mogą być równie wymagające. Drewniany stój manipulacyjny od Mastekidz to zabawka edukacyjna dla 6 latka, która rozwinie jego sensorykę i pozwoli na tworzenie dowolnych figur, co pobudzi kreatywność. W asortymencie posiadamy różne zabawki edukacyjne dla 6 latków zarówno dla dziewczynek, jak i dla chłopców. Drewniana lodówka Masterkidz to zabawka edukacyjna dla 6 latki i nie tylko, która umożliwi zabawę w dom. Zabawy tego typu są bardzo rozwojowe, ponieważ uczą dzieci organizacji.

  rozwiń więcej >
  0
  0