.

.

Gwarancja bezpieczeństwa i jakości zabawek w trendysmyk.pl!


Gwarantujemy najwyższą jakość w konkurencyjnych cenach. Mamy absolutną pewność, że każdy oferowany przez nas towar to produkt najwyższej jakości. Do oferty wprowadzamy tylko produkty w 100% bezpieczne dla dzieci i takie, które posłużą Maluchom przez długi czas. Naszym priorytetem jest współpraca z najlepszymi polskimi i zagranicznymi producentami zabawek i artykułów dla dzieci, nasze produkty są podawane bardzo restrykcyjnej selekcji.

Jakość naszych produktów potwierdzają nie tylko dołączone do nich certyfikaty, ale przede wszystkich każda z nich przechodzi test przetrwania wśród naszych dzieci, a mamy ich trójkę!

Gwarancja producenta!

Wszystkie oferowane przez nas produkty objęte są minimum 24-miesięczną gwarancją producentów.

 U nas dostaniesz gwarancję na każdą, nawet najmniejszą część zabawki. Nie zostawimy Cię na lodzie! Do każdego zamówienia otrzymasz fakturę lub paragon, który jest podstawą do udzielenia gwarancji. W przeciwieństwie do innych sklepów, u nas reklamacje rozpatrywane są trybie natychmiastowym! Doskonale wiemy, co to znaczy zepsuta zabawka, bo też mamy dzieci!Pragniemy sprawić radość Twojemu dziecku. Możesz nam zaufać ! Trendysmyk to gwarancja udanej zabawy!

0
0