.

.

DOSTAWA
 
1.  Zakupione towary mogą być odebrane w naszej siedzibie pod  adresem:     
ul. Sosnowa 28, 83-010 Rotmanka lub będą   dostarczane pod adres wskazany w formularzu zamówień. Poniższe ceny dotyczą kosztów wysyłek na terytorium naszego kraju, w celu ustalenia kosztów wysyłki zagranicę prosimy o kontakt sklep@trendysmyk.pl.

2. W przypadku wysyłki możliwa jest wysyłka za pośrednictwem  firmy kurierskiej DPD i INPOST, oraz za pośrednictwem paczkomatów. Uwaga dla klientów wybierających przesyłkę za pośrednictwem paczkomatów: sklep zastrzega sobie prawo do wysłania paczek za pośrednictwem szybkiego kuriera zamiast przesyłki paczkomatowej, bez żadnej dopłaty dla klienta, i bez wcześniejszego poinformowania o tym klientów. Takie zmiany mogą nastąpić szczególnie w okresie natężonego ruchu w sklepie.
 
 
3. Koszty dostawy:


Przesyłka kurierska DPD - płatności online 13,90 zł
Przesyłka kurieska DPD -pobranie 17,90 zł
Paczkomaty_płatności online -14,90 zł
Przesyłka kurierska INPOST - płatności online 16,90 zł
Przesyłka kurierska INPOST za pobraniem- 19,90 zł


4. Czas realizacji zamówienia:


    Wysyłka produktów posiadających status "wysyłka 24h" następuje maksymalnie następnego dnia roboczego po otrzymaniu zapłaty lub w przypadku wybrania płatności za pobraniem maksymalnie następnego dnia roboczego po złożeniu zamówienia.

    Produkty o statusie "Na zamówienie" są wysyłane zgodnie z podaną informacją odnośnie czasu realizacji.


5. O nadaniu paczki Nadawca będzie poinformowany mailem.

6. Zwrot nie doręczonej paczki

    W przypadku zamówień wysłanych za pośrednictwem kuriera, Nabywca proszony jest o  skontaktowanie się z obsługą sklepu e-mailem pod adresem sklep@trendysmyk.pl jeżeli paczka nie zostaje do niego doręczona w ciągu 2 dni od daty nadania .
    W przypadku zamówień wysłanych za pośrednictwem paczkomatów, Nabywca proszony jest o skontaktowanie się z obsługą sklepu e-mailem pod adresem sklep@trendysmyk.pl jeżeli paczka nie zostaje do niego doręczona w ciągu 7 dni od daty nadania.

 

0
0